Zimowa wycieczka nad morze

Ahoj!

Morze zimą jest przepiękne. Puste plaże, niebo przybiera niesamowite kolory (prawie jak rose quartz i serenity, prawda?) no i przede wszystkim można oddychać czystym powietrzem. Moja wycieczka zakończyła się już dobry tydzień temu, ale po powrocie spadło na mnie sporo obowiązków, a do tego nabawiłam się kataru i musiałam trochę poleżeć w domu. Po wielu trudach udało mi się jednak zmontować krótki filmik i obrobić zdjęcia. Musicie wiedzieć, że kręcenie przy 10 stopniowym mrozie jest baaardzo trudne. Niestety jak się później okazało wiele ujęć nie nadawało się do wykorzystania, dlatego film trwa niecałe 2 minuty. Następnym razem postaram się bardziej, obiecuję!

Nasza wycieczka nie obyła by się bez odwiedzenia fajnych kawiarenek i restauracji. Była kolacja w Serio, wegański obiad w Avokado, kawa w Fukafe, pizza w mini restauracji Mąka i kawa, ale najbardziej przypadły mi do gustu desery w słoikach w kawiarni Mikroklimat. Jadłam tam kaszę jaglana słodzoną daktylami z makowcem i czekoladą. Pychota!!!

DSC_0040

Zauroczyły mnie bajkowe kamienice w Sopocie i malutkie domki na Placu Rybaków.

DSC_0037

DSC_0005

DSC_0008

Spacer po plaży przy – 9 stopniach i ja jako kobieta-koc.

DSC_0013

Główna osobowa – chyba najfajniejsza restauracja w Gdyni pod względem dizajnu, a do tego serwują pyszne śniadania, które miałam przyjemność zjeść z moją blogową koleżanką Haniako. Było super, szkoda, że tak krótko. Aha, no i spędziliśmy super sylwester z Marysią i jej mężem Dziękuję.

DSC_0075

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!