Wiosenny przegląd prasy ślubnej

DSC_0005

W najnowszym numerze Magazynu Wesele znajdziecie niezwykle delikatną i naturalną sesję z produktami Decolove. Bajkowo-romantyczny klimat dodatkowo podkreśla eteryczna uroda modelki oraz piękne suknie Anna Kara i Blessus.


DSC_0008

DSC_0014

Szalone pomysły na przygotowanie oryginalnego i niezapomnianego wieczoru panieńskiego.

DSC_0011

Ślub w stylu eko. Z artykułu dowiecie się m.in. skąd przywędrował ten trend i dlaczego cieszy się tak dużą popularnością. Znajdziecie również cenne wskazówki jak zorganizować ślub, aby był jak najbardziej przyjazny środowisku.

DSC_0012

Redakcja magazynu nie zapomniała o mężczyznach i przygotowała dla nich praktyczne porady odnośnie doboru obuwia ślubnego. Przeczytacie jaki jest najlepszy czas na zakup butów, jakimi kryteriami należy kierować się przy wyborze koloru czy fasonu, oraz jak dopasować odpowiednie skarpetki.

DSC_0017

Dodatkowo w numerze m.in. przegląd ciekawych i stylowych miejsc, w których można zorganizować wesele, 10 wskazówek jak wybrać zaproszenia ślubne oraz dzieci na weselu – problem czy radość? https://www.facebook.com/MagazynWesele

—————————————————————————————————————————–

W Wiosennym wydaniu kwartalnika Panna Młoda znajdziecie obszerną fotorelację z pokazu mody ślubnej. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, których ciekawi jakie fasony będą modne w tym roku na ślubnym kobiercu.

DSC_0018

Przegląd sukien ślubnych ponad 30 marek z adresami salonów firmowych oraz salonów współpracujących.

DSC_0020

Jeśli dopiero rozpoczynacie swoją ślubną przygodę z pewnością docenicie artykuł dziewczyn z WeddingSisters o tym jak samodzielnie zorganizować ślub. Znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych wskazówek: co i kiedy należy załatwić, od czego zacząć i czego unikać.

DSC_0021

Planowanie dekoracji ślubnych wcale nie musi być koszmarem. Autorka tekstu podpowiada nam nad czym warto się zastanowić aby urzeczywistnić marzenia dotyczące wyglądu naszego przyjęcia i jak zmieścić się w ślubnym budżecie.

DSC_0022

W magazynie ponadto zasady obowiązujące przy zakupie obrączek, ślub w plenerze – jak zorganizować tę wyjątkową uroczystość oraz ku przestrodze – historia zakupu sukni ślubnej przez Internet. https://www.facebook.com/pannamloda

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!