Wieczór panieński w stylu tropikalnym

Organizujecie w tym roku wieczór panieński dla swojej koleżanki? Jeśli tak to koniecznie zobaczcie jak w łatwy sposób przygotować nietypowe przyjęcie niespodziankę w stylu tropikalnym.

Jeśli zdecydujecie się na przyjęcie plenerowe w przydomowym ogrodzie możecie rozwiesić lampki, które tworzą niesamowity klimat, szczególnie po zachodzie słońca. Wykorzystajcie do tego celu lampki choinkowe lub specjalne ogrodowe żarówki. Jeśli nie macie możliwości podłączenia takiego oświetlenia postawcie mnóstwo lampionów ze świecami.

WieczorPanienski-003

Fajnym pomysłem jest ozdobienie płotu lub drzewa kolorowymi wstążkami. Wygląda to niezwykle uroczo, a takie tło również będzie fajnie wyglądało na zdjęciach. Jeśli imprezę planujecie w domu możecie udekorować mieszkanie białymi balonami napełnionymi helem i ozdobionymi kolorowymi chwostami z bibuły.

WieczorPanienski-022

WieczorPanienski-025

Aby wyróżnić przyszłą pannę młodą zróbcie dla niej piękny kwiatowy wianek. Wykorzystajcie do tego sezonowe kwiaty, ale koniecznie w żywych kolorach.

WieczorPanienski-006

WieczorPanienski-015

Dekoracja stołu i przekąski również powinny pasować do motywu przewodniego przyjęcia. Na tego typu imprezach idealnie sprawdzą się babeczki z kolorowym kremem oraz świeże owoce. Pamiętajcie aby udekorować również tort. Możecie wbić w niego papierowe toppery z napisem lub ozdobić go kwiatami.

TropicalParty (4 of 9)

TropicalParty (8 of 9)

Na przyjęciu w stylu tropikalnym nie może zabraknąć lemoniady. Możecie przelać ją do fajnych szklanych butelek, dodać kolorowe słomki i ustawić na stole.

WieczorPanienski-004

Dekorując stół wykorzystajcie ananasy lub inne tropikalne owoce. Pamiętajcie też o kwiatach lub liściach – im więcej tym lepiej.

TropicalParty (7 of 9)

WieczorPanienski-012

Na koniec oczywiście nie zapomnijcie o dobrych humorach. Gwarantuję, że wtedy wieczór panieński będzie bardzo udany. :-)

WieczorPanienski-016

Tort, słodkości, współorganizacja: Posiłki

Kwiaty, dekoracje: Ma Fleur

Papeteria i papierowe dekoracje: Wiewiórka i spółka

Zdjęcia: Marta Sputo

Makijaż: Beau Visage Anna Czajka

Modelki: Zuza, Nicole, Justyna, Maja

 

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!