Pole przy stole, festa!

15 sierpnia to noc spadających gwiazd! Z tej niezwykłej okazji w malowniczej miejscowości Marcyporęba pod Krakowem odbyło się iście magiczne wydarzenie. Małgosia Nawracaj razem ze swoją ekipą „Ślub w jurcie” zorganizowała spotkanie dla swoich przyjaciół i znajomych. To nietypowa firma organizująca wydarzenia (różne, nie tylko śluby), plenerowe i pełne niezwykłej atmosfery. Małgosia sama tak mówi o swojej pracy:

„Plenerowa uroczystość jest spełnieniem marzeń o baśniowej atmosferze tego szczególnego dnia. Wesele w jurcie pozwala wyrazić siebie, zaprosić gości do zaprojektowanej i stworzonej specjalnie dla nich przestrzeni. Dzień ślubu to najpiękniejsze chwile, które również dzięki szczególnej przestrzeni jurty, zostaną w mojej pamięci na zawsze. To wyjątkowe doświadczenie stało się początkiem dla własnej, kobiecej (choć dopełnionej energią mężczyzn) działalności.”

Tamtego wieczoru przyjęcie udało się po prostu perfekcyjnie. Leśna polana, na której obyło się przyjęcie, pachniała latem i beztroską. Przepyszne jedzenie było przygotowane przez Jedzenie w terenie i podkreślało atmosferę nieformalnego pikniku. Wieczór uświetnił wspaniały koncert Przemka Kleczkowskiego – była to premiera jego debiutanckiej płyty „Time”. Celebrowaliśmy przy stole wspólnie ten piękny letni czas. Powolnie, ciesząc się niezwykłym klimatem miejsca piliśmy wino i biesiadowaliśmy. A po zapadnięciu zmroku potańczyliśmy w rytm folkowej muzyki i przy akompaniamencie świerszczy.

Jeśli marzysz o przyjęciu, weselu w podobnym stylu, to specjaliści Ślub w Jurcie pomogą ci to zrealizować! W każdym zakątku Polski zorganizują dla Ciebie takie magiczne, leśne przyjęcie. Goście z całą pewnością długo go nie zapomną.

Zdjęcia: Karolina Herod 

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!