Fashion KnowUp z Allani

2 sierpnia w przepięknej zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa odbył się niezwykły event Fashion KnowUp, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Była to wspólna promocja marek Allani.pl i Mohito. Zazwyczaj nie chodzę na tego typu wydarzenia, ale tym razem zmieniłam zdanie. Zaproszenie, które dostałam, było tak urocze, że od razu skradło moje serce. Pudełko zawierało mnóstwo żywych i przepięknie pachnących kwiatów, na którym ułożony był minimalistyczny kartonik z zaproszeniem.

Spotkania z ludźmi z branży kreatywnej potrafią być bardzo inspirujące. To wydarzenia dopracowane w najmniejszym szczególe. Ekipa Allani perfekcyjnie zadbała o uczestników Fashion KnowUp. Oprócz pysznych i zdrowych przekąsek oraz naturalnych soków, można było delektować się przepięknymi słodkościami (makaroniki i cupcakes) oraz prosseco, które idealnie pasowało do tego upalnego letniego wieczoru. Przepięknie przystrojona sala była pełna inspirujących osób! Mimo, że wiele z nich widziałam po raz pierwszy (albo znałam tylko z internetu), panowała tak przyjazna i wesoła atmosfera, że nie chciałam wracać do domu.

Ogromnym zaskoczeniem i pozytywną niespodzianką był specjalnie przygotowany selfie room, w którym cała ściana pokryta była ogromnymi białymi kwiatami z papieru. Odpowiednio ustawione oświetlenie sprawiało, że rzeczywiście każde selfie wychodziło fenomenalnie, nawet bez filtra. Magia!  

A jeśli nie wiecie, Allani.pl to serwis modowy skupiający wiele produktów różnych marek. Użytkownik przegląda w jednym miejscu produkty z kilkudziesięciu lub nawet z kilkuset sklepów internetowych np. Mohito. Dzięki temu, w szybki i prosty sposób, można sprawdzić modne dodatki czy wyprzedaż sukienek. Nie trzeba wchodzić po kolei na strony swoich ulubionych sklepów internetowych, trafiamy tam dopiero przy okazji finalizowania zakupów. Bardzo wygodny sposób porównywania rozmaitych ofert!

Sam event był mocno spersonalizowany pod blogosferę. Panele przekazywały sporo eksperckiej wiedzy m.in o UX czy SEO. Opowiadali o tym specjaliści z Allani: Jarosław Solecki (UX) i Piotr Bronikowski (SEO).

Następnie swoją prezentację miała marka Mohito. Na to czekałam najbardziej! Przedstawicielki marki opowiedziały i pokazały nam, jakie trendy i kolory będą królować w jesienno-zimowej kolekcji. Będzie sporo kwiatowych spódnic i sukienek, w tym kwiaty na ciemnym tle (kojarzące się z malarstwem). Pojawi się także jesienny klasyk, czyli krata – również na sukienkach i spódnicach. Dominujące kolory to beże, brązy i niebieskości. Pojawią się również klasyczne kolory jesieni, jak burgund. Będzie duży wybór trenczy i płaszcza, ale także kolorowe futerka!

Cieszę się, że zdecydowałam się wybrać na to wydarzenie. Pozwoliło mi naładować się pozytywną energią! Ciekawym było także zobaczenie, co piszczy w modzie sieciówkowej, którą ostatnio raczej omijałam. A muszę przyznać, że tegoroczna jesień będzie bardzo ciekawa i mocno w moim stylu :-)

XOXO

hauka-sign

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!