Projekt miesiąca #budka z lemoniadą

Uwielbiam ten moment, kiedy projekt, o którym myślałam od bardzo dawna wreszcie jest zrealizowany i z radością mogę skreślić go z mojej listy zadań do zrobienia. O budce z lemoniadą marzyłam już w dzieciństwie. To wszystko za sprawą amerykańskich filmów, w których urocze dziewczynki sprzedawały lemoniadę z takich drewnianych stoisk.

Projekt powstał również w odpowiedzi na Wasze pytania o atrakcje na wesela. Zazwyczaj sugeruję fotobudkę lub pięknie zaaranżowany słodki stół, ale taka budka z lemoniadą też byłoby fajnym pomysłem, tym bardziej, że można wykonać ją samodzielnie za ok 200 zł. (proces powstawania budki ze schematami pojawi się w kolejnym wpisie).

Takie stanowisko można zaaranżować na różne sposoby, np. zrobić z niego stoisko z popcornem lub watą cukrową. Wystarczy zmienić napis na szyldzie, dobrać odpowiednie dodatki i gotowe. Budka jest na tyle uniwersalna, że można wykorzystać ją przy różnych okazjach.

Dodam jeszcze, że budka powstała w ramach cyklu #projekt miesiąca, w którym co miesiąc będę przygotowywać jakieś fajne DIY.

budkazlemoniada5

budkazlemoniada2

DSC_0361

budkazlemoniada3

budkazlemoniada7

budkazlemoniada8

budkazlemoniada

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!