Pakowanie świątecznych prezentów

Moje pomysły na ozdobienie prezentów świątecznych są jak zwykle proste do wykonania, więc bez problemu będziecie mogli odtworzyć je u siebie. W tym roku wykorzystałam zestaw papierów, które kupiłam już jakiś czas temu w IKEA. Są one dość słodkie i pastelowe, dlatego dobrałam do nich dodatki w neutralnych kolorach, a zupełnie zrezygnowałam z czerwieni i złota.

Pierwszy prezent ozdobiłam bawełnianą koronkową tasiemką. Drewnianym spinaczem przymocowałam kawałek gałązki i papierowy tag, na którym napiszę imię obdarowanej osoby.

DSC_0205

Przy kolejnym prezencie wykorzystałam kawałek kolorowego sznurka divine twine i kilkukrotnie obwiązałam go wokół pakunku. Dołączyłam okrągły bilecik, a pod sznurek włożyłam gałązkę eukaliptusa.

DSC_0210

Ten różowy papier w kropeczki to chyba mój faworyt z całego zestawu. Postanowiłam ozdobić go małym wiankiem z zielonej gałązki. Nie mam jeszcze pomysłu, gdzie przywiesić bilecik, ale mam nadzieję, że do Wigilii coś jeszcze wpadnie mi do głowy.

DSC_0214

Mam nadzieję, że moje pomysły przypadną Wam do gustu i skorzystacie z nich w te święta. A jeśli nigdzie nie znajdziecie ładnego ozdobnego papieru do pakowania to koniecznie odwiedźcie bloga Weroniki (Mavelo), która przygotowała przeuroczy świąteczny papier do wydrukowania.

DSC_0220

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!