Ślubne DIY- diamentowe pudełeczka

Diament_00

Tym projektem pragnę rozpocząć na blogu nowy cykl jakim będą ślubne dekoracje, najnowsze trendy i porady związane z organizacją wesel i przyjęć. Wszystko dlatego, że od jakiegoś czasu jestem certyfikowaną konsultantką ślubną i stawiam swoje pierwsze kroki w tej branży. Będę się dzielić z Wami swoimi przemyśleniami, pomysłami i służyć radą.

Diament_03

Upominki dla gości weselnych wręcza się w formie podziękowania za przybycie na uroczystość, życzenia oraz prezenty. Przygotowując takie upominki pamiętajmy, żeby pasowały one do stylistyki naszego ślubu i współgrały z dekoracjami stołu.

Diament_05

Obecnie do wyboru mamy przeróżne ozdobne woreczki, pudełka, słoiczki, buteleczki, do których możemy włożyć m.in. słodkie migdały, małe ciasteczka lub czekoladki. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia i zasobność portfela. Zgodnie z tradycją należy umieścić w pudełeczku 5 migdałów. Każdy z nich symbolizuje życzenie: szczęścia, zdrowia, długowieczności, bogactwa i płodności. Nieprzypadkowe jest tutaj również połączenie gorzkich migdałów ze słodkim lukrem, które ma oznaczać codzienne życie małżonków.

Diament_04

Jeśli chcecie ograniczyć budżet przeznaczony na dekoracje z łatwością możecie sami przygotować takie fantazyjne pudełeczka i wykorzystać je jako upominki dla gości. Co prawda jest to czynność pracochłonna, ale Wasi goście z pewnością jeszcze bardziej docenią takie upominki.
DO POBRANIA

Diament_02

A Wy jakie macie doświadczenia z takimi upominkami?

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!