2 urodziny projektu 365 dni #wspódnicy

Czas płynie tak bardzo szybko. Dopiero co pakowałam mikołajkowe prezenty, obżerałam się ruskimi na Wigilię, dopiero co przy huku fajerwerków świętowano odejście starego roku. Dopiero co w stresie dopinałam na ostatnie guziki imprezę z okazji drugich urodzin projektu 365 dni #wspódnicy.

Urodziny projektu odbyły się ponad miesiąc temu, ale nadal wywołują we mnie pozytywne uczucia. To piękne spotkanie odbyło się w iście BALowym stylu. W powietrzu unosiła się magia połączona z kobiecą siłą. To wręcz niesamowite jak społeczność internetowa przeniosła się do rzeczywistości. A rzeczywistość ta okazała się być pełna uśmiechów, rozmów, słodkości i uścisków.

Projekt założony w 2016 roku, który teoretycznie miał trwać rok, trwa nadal. Tygodniowo na grupie pojawiają się setki postów i jeszcze więcej komentarzy. Ciągle nawiązują się nowe relacje, a te stare trwają w najlepsze. Nie wiem co będzie dalej z projektem, wiem jednak, że kobiece wsparcie i przyjaźnie, które nawiązałam dzięki grupie, to największa nagroda jaka mogła mnie spotkać.

Bardzo serdecznie pragnę również podziękować kilku firmom, bez których cały event urodzinowy nie mógłby się odbyć.

Marie Zelie
– główny partner i sponsor wydarzenia.

Be my cake
– najpiękniejsze i zarazem najprzepyszniejsze słodkości zaaranżowane na słodkim stole. Nadal pamiętam smak brownie i boskich cakepopsów. Nadal żałuję, że nie zdążyłam dorwać pięknej bezy. Ania tworzy te cuda również na wesela, czy też inne przyjęcia okolicznościowe.

BAL na Zabłociu
– dziękujemy za udostępnienie przestrzeni i wspaniały poczęstunek. Obsługa zasługuje na wyjątkową pochwałę. Byli niesamowicie mili i uprzejmi.

Kasia z Pi razy Oko
– dziękujemy za wspaniałą fotorelację z wydarzenia, która utrwaliła te wyjątkowe chwile.

Dziękujemy również Picture Workshop, czyli wyjątkowemu duetowi Madzi i Wojtka, za stworzenie wspaniałego filmu i fotorelacji z naszego wydarzenia. Jesteście cudowni!

Panna Lola
– dziękujemy za tworzenie wyjątkowych portretów naszych spódnicowych dziewczyn i za cudowną cierpliwość do długiej kolejki.

Paperwords
– za przenajpiękniejsze naklejki.

Anwen, Panna Rosa, Wytwórnia Kiecek, Marie Zelie, Kolorowe Nastroje
– dziękujemy za nagrody do naszego konkursu.

Dziękuję również moderatorkom grupy 365 dni #wspódnicy za pomoc w organizacji i ciągłe uspokajanie mnie :D.

 

hauka-sign

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!