Piknik kobiet #wspódnicy

To była wyjątkowa niedziela spędzona z uroczymi kobietami. Były miłe rozmowy, życiowe rozkminki, uściski, śmiechy i wygłupy (szczególnie z dziećmi). Atmosferę umilały nam również przepyszne słodkości, upieczone przez dziewczyny (oraz ich mężów), a także lemoniady: rabarbarowa, lawendowa oraz tradycyjna, która przyjechała na piknik aż z Wrocławia (Iza – dziękujemy).
Ten dzień po prostu obfitował we wspaniałe chwile. Po raz kolejny uświadomiłam sobie, że grupa 365 dni #wspódnicy ma ogromną wartość, a dziewczyny które ją tworzą są po prostu wyjątkowe.

Wyjątkowe podziękowania należą się Asi (Joanna Zawiślan Fotografia), która towarzyszyła nam podczas pikniki i zrobiła przepiękne zdjęcia. Dzięki temu możemy wracać wspomnieniami do tego wspaniałego niedzielnego popołudnia i przeżywać jeszcze raz wspólnie spędzone chwile. Dziękuję również Ani (SheMakes) za urocze karteczki, Ani (Natabo) za bony rabatowe, Agnieszce i Ali (Babie Lato) za cudne wianki oraz firmie PartyDeco za kolorowe papierowe pudełeczka, kubki, talerzyki, słomki oraz bańki mydlane, które zrobiły furorę :)

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!