Romantyczne dodatki na wiosnę

romantyczne dodatki na wiosnę

Wiosna już za 20 dni dlatego rozpoczęłam poszukiwania romantycznych wiosennych dodatków, które wprowadzą nas w wiosenną atmosferę.

1

Broszka niezapominajka – Animal Kingdom
Uwielbiam delikatną biżuterie i motywy kwiatowe. Połączenie tych dwóch rzeczy – ideał! Ostatnio noszę broszki coraz częściej, szczególnie na berecie, ale tej wiosny chciałabym jakąś wypróbować i oswoić w codziennych stylizacjach.

3

Spódnica z wiskozy w piękne kwiaty – Marie Zélie
Ten punkt chyba nikogo nie zdziwi. Hauka i kwiaty – połączenie doskonałe. Spódnice z wiosennej kolekcji Marie Zélie są tak piękne, że aż nie wiem, którą wybrać. Któreś zwiewne, wiskozowe cudo na pewno zagości w mojej szafie!

5

Zmysłownik – czyli kalendarz-dziennik z pięknymi kolażami autorstwa Aleksandry Morowiak Piszecie pamiętniki? Ja nie, ale czasem zdarza mi się zapisać jakieś ulotne myśli, piękne cytaty czy kilka słów wspomnień. Dlatego myślę, że kalendarz z miejscami na prywatne zapiski to dobre rozwiązanie. A ten ma absolutnie cudowną okładkę i bajkowe kolaże!

7

Rozświetlający olejek do ciała pomarańcza z cynamonem – Mokosh
Kosmetyki Mokosh to taka odrobina luksusu dla siebie przy wieczornej kąpieli. Choć zapach może się wydawać nieco zimowy, na pewno doda mnóstwo energii, potrzebnej do wiosennego przebudzenia!

2

Jedwabna szarfa do przewiązania szyi czy włosów – Woynowska
Przewiązane wstążką loki to jedna z moich ukochanych fryzur! Bardzo prosta, a zarazem szalenie kobieca i romantyczna. Zazwyczaj w roli opaski wykorzystuję jakąś apaszkę albo szarfę od sukienki. Drobiazg przeznaczony tylko do włosów byłby świetnym pomysłem.

4

Mała, skórzana torebka w pięknym pastelowym kolorze – Studio Piel
Malutkie torebki są takie urocze! Nie mieszczą wiele – tyle, ile akurat trzeba: telefon, pieniądze i szminkę. Są świetnym dopełnieniem wiosennej stylizacji – zwłaszcza takie w jasnych, wesołych kolorach.

6

Kolczyki “rozmaryn” z nowej kolekcji W. KRUK Przyjaźń
Ponownie biżuteria z motywem roślinnym. Tym razem subtelne kolczyki, bardzo ciekawe, bo nawiązujące do ziół! Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, ale uważam, że to ciekawy i uroczy pomysł. Poza tym cała kampania Przyjaźń z autorską kolekcją biżuterii Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej bardzo przypadła mi do gustu. 

hauka-sign

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!