Pomysły na wieczór panieński cz.I

Organizacja wieczoru panieńskiego to spore wyzwanie. Szczególnie jeśli chcecie przygotować imprezę tematyczną. Dla ułatwienia zebrałam i opisałam dla Was kilka inspiracji na wieczór w stylu glamour.

GlitterQueen-collage2015web

 

1. Dobór odpowiedniego stroju na wieczór panieński jest niezwykle ważny. Będzie miło, jeśli wszystkie uczestniczki pojawią się na imprezie w podobnych ubraniach. Zaproponujcie przyszłej pannie młodej strój, którym będzie się wyróżniała na tle innych dziewczyn np. błyszczącą sukienkę.

2. Zadbajcie o odpowiedni makijaż. Wieczór w stylu glitter queen zobowiązuje. Bez obaw możecie poszaleć z brokatem i innymi błyszczącymi kosmetykami. Jeśli źle się czujecie w takim odważnym makijażu, możecie np. pomalować paznokcie lakierem z drobinkami.

3 i 4. Przygotujcie odpowiednie przekąski. Niezależnie od tego czy będą to słodkie babeczki, czekoladki, czy inne smakołyki zadbajcie o ich estetyczne podanie.

5. Jeśli szampan to tylko w złotej butelce. Koniecznie wrzućcie do kieliszka maliny, będzie pysznie i do tego bardzo glamour.

6. Do dekoracji stołu wykorzystajcie szklany słoik pomalowany farbą metaliczną w sprayu lub obsypany brokatem. Pamiętajcie, aby wcześniej słoik dobrze umyć i odtłuścić.  (DIY)

7. Im więcej błyszczących elementów tym lepiej.  Do przygotowania pozostałych dekoracji użyjcie brokatowy papier, błyszczące wstążki, a nawet niepotrzebny łańcuch choinkowy.  (KLIK)

8 i 9. Przed napompowaniem balonów włóżcie do środka brokat lub cekiny i dodajcie zwinięte karteczki z poradami dla przyszłej żony. W trakcie wieczoru poproście pannę młodą o ich przebicie. Będzie prawdziwy brokatowy deszcz.

10. Ustalcie hasło przewodnie wieczoru, napiszcie je na kartonie i umieśćcie w widocznym miejscu.  Dla przykładu „time to drink champagne and dance on the table” sprawdzi się doskonale. ;-)

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!