Moich 4 ulubionych projektantów sukni ślubnych

Ostatnio zastanawiałam się jaką suknie ślubną wybrałabym mając nieograniczony budżet i możliwość współpracy ze znanymi projektantami. W pierwszej kolejności udałabym się do pracowni Very Wang lub odwiedziła duet Dolce&Gabbana. Szczegółowo przedstawiłabym im swoją wizję i czekała na ich interpretację mojego pomysłu. Ale są jeszcze inni zagraniczni projektanci, których suknie z ostatniego sezonu bardzo mi się podobają i z przyjemnością przymierzyłabym kilka z nich. Zapraszam do obejrzenia, może się czymś zainspirujecie. :-)

Brytyjska marka Temperly London i romantyzm w stylu retro jest mi bardzo bliski. Uwielbiam ich kobiece fasony i gładkie jedwabne spódnice przełamane koronkowymi lub haftowanymi górami.

temp

Alexandra Grecco to stosunkowo nowa projektantka z Nowego Yorku, gdyż swoją pierwszą ślubną kolekcję wypuściła dopiero w 2010 r. Jej projekty to mieszanka eteryczności i glamour rodem z Holywood. Alexandra łączy wysokiej jakości tkaniny z ręcznie wykonywanymi zdobieniami. W jej atelier znajdziemy również przepiękne tiulowe spódnice.

aleks

Mira Zwillinger i jej projekty inspirowane płatkami śniegu, czy gwiezdnym pyłem zawsze mnie zachwycają. Suknie są bardzo subtelne, a jednocześnie bardzo eleganckie. Materiały, z których są wykonane to lekko połyskujące jedwabie z licznymi koronkowymi zdobieniami.

mz

Anne Barge to przede wszystkim bardzo klasyczne i eleganckie fasony wyróżniające się dopasowaną górą i rozszerzanym dołem. Większość jej projektów to typowe „princesski” z misternie haftowanymi zdobieniami. Mimo, iż sama raczej nie założyłabym sukni o tym kroju wszystkie projekty bardzo mi się podobają.

ab

Co sądzicie o tych projektach, znalazłybyście coś dla siebie?

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!