Romantyczna piżamka Lunaby

Wiecie, że uwielbiam sukienki, ale możecie jeszcze nie wiedzieć, że moją drugą miłością (a trochę nawet uzależnieniem) są piżamki. Mają w mojej szafie oddzielną półkę, a niektóre z nich wieszam nawet na wieszaku. Uwielbiam wyszukiwać piękne, wyjątkowe egzemplarze. Uważam, że nocny strój jest tak samo ważny, jak ten dzienny!

Ostatnio do mojej kolekcji dołączyła piękna piżamka polskiej marki Lunaby – model Laura Roses. Jest to już moja druga piżamka tej marki, wcześniej miałam ciepłą, bawełnianą Laurę Flowers, która idealnie sprawdzała się zimą.

Wzór w intensywne róże kojarzy mi się z nowościami od Dolce&Gabbana. Piżama inspirowana jest klasycznym męskim krojem. Wykonano ją z bardzo miłej w dotyku wiskozy, a zielone lamówki i złote guziki sprawiają luksusowe wrażenie. Cała piżamka jest bardzo starannie uszyta. Idealnie będzie sprawdzała się wiosną i latem, w czasie cieplejszych dni. Jesienią pewnie wrócę do przytulniejszej bawełny.

Cenię sobie spokojne i swobodne celebrowanie poranków. Często całkiem długo zostaję w piżamie (całe szczęście moja praca pozwala mi na to), piję kawę, czytam książki zawinięta w kocyk, rozkoszuję się leniwą samotnością. W związku z tym nie wyobrażam sobie nie dbać o to, w czym śpię i w czym spędzam wieczory i poranki. Bo w ładnej piżamce nawet początek tygodnia można przeżyć dużo lepiej!

 

 

Na hasło „słodkichsnów” do końca sierpnia macie 15% rabatu :-)

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!