Piknik pod dębami

Jak najlepiej spędzić słoneczne niedzielne popołudnie? Możliwości jest wiele, ja zdecydowanie najbardziej lubię pikniki na łonie natury, kiedy mogę w spokoju pomarzyć, wyluzować się, zdjąć buty i pochodzić boso po trawie. Ze wszystkim krakowskich parków i innych terenów zielonych moim ulubionym miejscem jest Polana pod Dębami znajdująca się na Bielanach tuż obok klasztoru kamedułów. Trasa na tę polanę również jest przepiękna, gdyż biegnie przez środek wzgórza, na którym znajduje się jedna z większych winnic w Polsce. Jeśli mieszkacie w Krakowie lub okolicach polecam również wybrać się na spacer jednym ze szlaków pieszych biegnących przez Las Wolski.

DSC_0021

Najlepsze ubranie na piknik to takie, które jest wykonane z cienkiego, nie krępującego ruchów materiału. Ja założyłam lekkę spódnicę w geometryczne wzory, kremowy top i krótką jeansową kurteczkę. Jak już wiecie w spódnicach midi czuję się najlepiej, są one swego rodzaju wyznacznikiem mojego stylu. W określeniu tego co lubię i w czym dobrze wyglądam pomogły mi 2 blogi. Ubieraj się klasycznie, dzięki któremu zrozumiałam jak ważna jest analiza kolorystyczna i blog Kasi, która uświadomiła mi czym jest capsule wardrobe i dlaczego lepiej jest mieć mniej ubrań lepszej jakości niż całą szafę kiepskich, niepasujących do siebie elementów. Jeśli jeszcze nie widzieliście mojej spódnicy w kwiaty, którą uszyłam to koniecznie nadróbcie zaległości.

spódnica midiDSC_0050

Z racji tego, że wyjazd był bardzo spontaniczny i nie mieliśmy zbyt dużo czasu na przygotowanie posiłków. Wzięliśmy więc to, co akurat znajdowało się w lodówce. W koszyku znalazła się przepyszna chałka, dżem, truskawki i oczywiście woda z miętą w szklanej butelce po lemoniadzie. Zabraliśmy też coś do czytania i niewielki koc.

DSC_0059 DSC_0064 DSC_0074

Jak Wy spędziliście weekend?

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

Zapraszam Cię do nowego miejsca!
Zobacz!